Promotie bedrijf speelt in op gemeenteraadverkiezingen
Promotie bedrijf speelt in op gemeenteraadverkiezingen
Promotie bedrijf speelt in op gemeenteraadverkiezingen
| Op 3 maart 2010 worden de gemeenteraadsverkiezingen gehouden. Waarschijnlijk bent u net als vele politieke partijen, gemeenten en griffies druk bezig met de voorbereiding. Zintuig probeert u hiermee te helpen en biedt een ruim assortiment promotieartikelen voor uw campagne. Om uw politieke campagne tot een succes te maken geeft Zintuig u enkele tips voor het promoten van uw partij. |
![]() |
Straat campagne:
Naast de rozen, sjaals, buttons en ballonnen die uitgedeeld worden zijn er natuurlijk vele mogelijkheden om uw doelgroep te bereiken. Voor het werven van nieuwe leden is het belangrijk dat uw promotieartikel iets meebrengt aan de doelgroep, wat positief herinnerd wordt. Enkele voorbeelden zijn: Het stempotloodje in uw politieke kleur met een wervende tekst, het altijd belangrijke petje met uw partijnaam en de keycord met sleutelhanger waarmee u een origineel promotie product geeft aan de doelgroep.

Langs de deur campagne:
Naast een foldertje kan er ook een klein geschenk worden meegegeven aan de doelgroep. Wat hierboven al genoemd is, ‘stempotloodje, petje en keycord’ zijn de promotieartikelen om uw partij te promoten. Daarnaast kan er gedacht worden aan een groene uitstraling van de partij met onder andere milieuvriendelijke producten, ecologische artikelen en recyclebare producten. Zintuig heeft een ruim assortiment groene producten die de doelgroep een positief gevoel meegeven.
Om uw politieke campagne tot een succes te maken kunt u een kijkje nemen op www.zintuig.nl. Hier vindt u veel producten die u kunt bedrukken met uw tekst of logo, zodat uw partij op deze manier de doelgroep kan verrassen met een leuk artikel.
U kunt ook op uw politieke partij klikken zodat u een selectie krijgt met promotieartikelen die bij uw partij past.
VVD | PVDA | CDA | D66 | SP | Groenlinks | CristenUnie | Partij voor de dieren |
| Voeg toe aan: |
|
